Відділення Медсестринське № 1
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Атестація педагогічних працівників
Педагогічна інтернатура
Методична рада
Адміністративна рада
Медсестринське відділення № 1 є структурним підрозділом Кременецького медичного фахового коледжу імені Арсена Річинського. На відділенні здійснюється підготовка фахівців за освітньо-професійним ступенем – фаховий молодший бакалавр, освітньо-професійна програма «Лікувальна справа», галузь знань 22 Охорона здоров’я, спеціальність 223 Медсестринство, кваліфікація-фельдшер. Форма здобуття освіти – очна (денна). Мова навчання визначається Законом України про освіту – українська.
Випускники відділення, отримавши диплом фахового молодшого бакалавра, мають право на продовження навчання у ВНЗ, займати посади фельдшера, сестри медичної у закладах охорони здоров’я. Фахівці підготовлені до роботи за Національним класифікатором України: «Класифікатор професій» ДК 003:2010.
Ліцензований обсяг щорічного прийому на відділенні становить 60 осіб освітньо-професійної програми «Лікувальна справа» на основі базової загальної середньої освіти згідно ліцензії № 636397 Міністерства Освіти і Науки України від 19.06.2015р. Термін дії ліцензії 01.07.2025р. Навчання здійснюється – за рахунок коштів місцевого (державного) бюджету або за рахунок фізичних чи юридичних осіб. Відділення у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII; «Про фахову передвищу освіту» від 06.06.2019 № 2745-VIII; Статутом коледжу.
Робота відділення організовується за планами, розробленими на навчальний рік і затвердженими директором Коледжу.
Мета:
Підготовка висококваліфікованих медичних фахівців освітньо-професійного ступеня «фахового молодшого бакалавра», шляхом формування відповідних загальних та спеціальних (фахових) компетентностей відповідно до вимог державних стандартів якості освіти, запитів стейкхолдерів, інтеграція у Європейський науково-освітній простір. Організація освітнього процесу, виконання навчальних планів і програм навчальних дисциплін з використанням сучасних інноваційних технологій навчання незалежно від форми навчання (очної, змішаної).
Завдання:
Створення, впровадження та постійне вдосконалення системи контролю якості освітніх послуг на основі компетентного підходу відповідно до тенденцій розвитку науки, практики, змін запитів ринку. Постійне вдосконалення нормативно-методичної документації, що регламентує освітній процес у коледжі, вивчення діяльності педагогічних працівників з метою впровадження прогресивних форм організації освітнього процесу.
Моніторинг якості підготовки здобувачів з використанням сучасних форм та методів контролю знань дисциплін навчального плану. Створення умов для індивідуального розвитку і всебічного формування культурного і духовного розвитку особистості студента, сприятливого морально-психологічного клімату у навчальних групах відділення.Формування професійних компетенцій у студентів для забезпечення високого рівня підготовки до практичної професійної діяльності.
Максимально ефективна і якісна підготовка студентів до ЄДКІ.
Викладання навчальних дисциплін передбачає студентоцентроване, проблемно-орієнтоване, пояснювально-ілюстративне, електронне та дистанційне навчання.
Підготовка фельдшерів забезпечується інноваційними, активними та інтерактивними формами і методами проведення занять, застосуванням новітніх дистанційних освітніх ІТ технологій.